Asendid
Yee Chi Kim Yeung Ma on Wing Tsuni kõige olulisem asend. See ei ole võitlusasend, kuid kujutab endast võitlusasendite alust, tegemist on treeningasendiga. Jalad on pööratud sissepoole ning põlved on kergelt kõverdatud ja surutud sissepoole. See asend meenutab Eiffeli torni. Algajad teevad sageli järgmisi vigu: nad seisavad liiga laiali või liiga kitsalt, jalad ei ole õige nurga all pööratud, nad langetavad vaagna liiga madalale. “Yee Chi Kim Yeung Ma” võimaldab erinevaid üleminekuid teistele poosidele või liikumisvormidele.

Yee Chi Kim Yeung Ma eest vaates

Yee Chi Kim Yeung Ma kõrvalt vaates
Võtilemise jaoks on Wing Tsunis võitlusasend nimega Kar Sik Ma. Selles asendis on 1 jalg teise ees, Jalalabad keeratud väikse nurga all, et nad ei oleks otse ja keharaskus on tagumisel jalal. See võimaldab vastest rünnata nii kätte kui ka esijalaga ilma tasakaalu kaotamata.

Kar Sik Ma eest vaates

Kar Sik Ma kõrvalt vaates
Wing Tsuni võitleja liigub võitlusasendis erilise sammuga. Astub esimese jalaga ja siis tõmbab kiirelt tagumise jala järgi, ilma seda maast lahti tõstmata. Selline samm hoiab Wing Tsuni võitlejat võitlusasendis. Traditsioonilistes Shaolini stiilides viiakse liikumised sageli läbi mitmesuguste hüpetega ning võitleja keha raskuskeskme asendit sageli muudetakse. Wing Tsuni liikumisel hoitakse keha raskuskeset hoitakse samas kohas. See säästab liigutusi ja energiat. Peamised vead, mis esinevad on: Tagumine jalg tõuseb maast lahti, keharaskus kandub esijalale.